NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums

Novatours pārstāvji-Kristīne Mazure

Kristīne Mazure
Kristīne Mazure
Antālija, Turcija
Kāpēc tu izvēlējies ārvalstu pārstāvja (gida) profesiju? Kādi bija tam iemesli?

Laikam jau tāpēc, ka viens no maniem hobijiem ir ceļošana. Man šķiet ļoti aizraujoši būt dažādās vietās, atklājot un iepazīstot sev līdz šim neiepazītas kultūras. Šī profesija ir tik ļoti dinamiska, ka tā nekad neļauj Tev ieslīgt garlaicībā. Man šķiet fantastiski, tas, ka es varu dalīties ar citiem cilvēkiem zināšanās un pieredzē par citām valstīm un sniegt tiem kaut nelielu ieskatu par valstīm, kas tiem interesē.

Kas Tev šķiet visvērtīgākais šajā profesijā?

Šī profesija man atver jaunas durvis uz man vēl neiepazītām pasaules vietām. Tā ļauj attīstīt manu erudīciju un skatīties uz dažādām lietām daudz dziļāk. Man šķiet tik vērtīgi, ka manis izvēlētā profesija, priekš manis, var būt gan kā hobijs, gan kā aizraušanās.

Kādi ir Tavi hobiji?

Ēst gatavošana un došānās pārgājienus ar sev tuviem draugiem. Bet lieta, kas man patīk visvairāk, noteikti ir ceļošana. Tā pilnībā ļauj man apvienot manis jau minētos hobijus. Ceļojot, es uzzinu tik daudz dažādu nianšu par dažādu valstu virtuvēm, kā arī es vienmēr varu doties kājām pārgājienos un nonākt neticami skaistās vietās.

Kādas un kur, būtu tavas sapņu brīvdienas kā ārvalstu pārstāvim?

Tās noteikti būtu vietās, kurām ir ļoti sena vēsture un kultūra. Es dodu priekšroku Eiropas un Āzijas valstīm.

Ja es nebūtu ārvalstu pārstāvis, tad tagad es būtu .....?

Grūti pateikt. Visticamāk, ka finansists vai ekonomists, jo mana izglītība ir tieši šajā nozarē un līdz šim esmu tajā strādājusi.

Valsts, kurā Tu vēl neesi bijusi, bet uz kuru vēlies doties?

Ha, uz pasaules ir tik daudz valstu, kurās es vēl neesmu paspējusi būt, bet uz kurām es noteikti vēlētos doties. Piemēram: Itālija, Gruzija, Brazīlija, Indija....