NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Ceļotāju drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc mēs aktīvi sadarbojamies ar partneriem, lai noskaidrotu aktuālāko informāciju. Tiem klientiem, kas šobrīd gaida savas ieplānotās brīvdienas, piedāvājam informāciju par drošības pasākumiem, kas tiek piemēroti lidostās, lidojumu un transfēru laikā, kā arī viesnīcās. Aktuālākā un papildu informācija tiks izvietota un atjaunināta šeit, mūsu mājas lapā. Pirms ceļojuma mēs iesakām pārbaudīt drošības prasības tās viesnīcas oficiālajā mājas lapā, kuru dodieties apmeklēt.

Kopš 24. februāra, kad Ukrainas gaisa zona tika slēgta civilajiem lidojumiem, visos mūsu lidojumos tiek ievērots 200 km attālums no Ukrainas gaisa zonas (atbilstoši Eiropas Savienības Aviācijas drošības aģentūras ieteikumiem). Tāpat jau kopš 2021. gada maija mēs nelidojam virs Baltkrievijas gaisa zonas.

Informācija tiem, kas atgriežas Latvijā (01.04.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvija, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras.

Visa informācija par drošu ceļošanu tiem, kas ierodas Latvijā, atrodama šeit.

Drošības noteikumi Bulgārijā (03.05.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvija, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Bulgāriju.

Visa informācija par drošu ceļošanu ceļotājiem uz Bulgāriju ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Melnkalnē (02.08.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvija, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Melnkalni.

Visa informācija par drošu ceļošanu ceļotājiem uz Melnkalni ir atrodama šeit

Drošības noteikumi Grieķijā (03.05.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvija, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Grieķiju.

Visa informācija par drošu ceļošanu ceļotājiem uz Grieķiju ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Turcijā (01.06.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvija, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Turciju.

Visa informācija par drošu ceļošanu ceļotājiem uz Turciju ir atrodama šeit.