NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Ceļotāju drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc mēs aktīvi sadarbojamies ar partneriem, lai noskaidrotu aktuālāko informāciju. Tiem klientiem, kas šobrīd gaida savas ieplānotās brīvdienas, piedāvājam informāciju par drošības pasākumiem, kas tiek piemēroti lidostās, lidojumu un transfēru laikā, kā arī viesnīcās. Aktuālākā un papildu informācija tiks izvietota un atjaunināta šeit, mūsu mājas lapā. Pirms ceļojuma mēs iesakām pārbaudīt drošības prasības tās viesnīcas oficiālajā mājas lapā, kuru dodieties apmeklēt.

Kopš 24. februāra, kad Ukrainas gaisa zona tika slēgta civilajiem lidojumiem, visos mūsu lidojumos tiek ievērots 200 km attālums no Ukrainas gaisa zonas (atbilstoši Eiropas Savienības Aviācijas droš bas aģentūras ieteikumiem). Tāpat jau kopš 2021. gada maija mēs nelidojam virs Baltkrievijas gaisa zonas.

Drošības noteikumi Dominikānā (05.01.2023.)

Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Dominikānas Republiku.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Dominikānas Republiku ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Tanzānijā (Zanzibārā) (09.02.2023.)

Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Tanzāniju.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Tanzāniju ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Spānijā (04.01.2023.)

Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Spāniju.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Spāniju ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Apvienotājos Arābu Emirātos (Dubaija) (29.11.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz AAE.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz AAE ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Šrilankā (09.01.2023.)

Ceļotāju drošība ir mūsu prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Šrilanku.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Šrilanku ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Maldīvu salās (01.11.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Maldīvu salām.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Maldīvu salām ir atrodama šeit.

Drošības noteikumi Tenerifē (06.10.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Kanāriju salām.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Kanāriju salām ir atrodama šeit

Drošības noteikumi Ēģiptē (06.10.2022

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Ēģipti.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Ēģipti ir atrodama šeit

Drošības noteikumi Seišelu salās (01.12.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Seišelu salām.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Seišelu salām ir atrodama šeit

Drošības noteikumi Indonēzijā (Bali) (29.11.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Indonēziju.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Indonēziju ir atrodama šeit

Drošības noteikumi Maurīcijā (27.09.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Maurīciju.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Maurīciju ir atrodama šeit

Drošības noteikumi Taizemē (01.10.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Taizemi.

Visa informācija par drošu ceļošanu uz Taizemi ir atroda šeit

Drošības noteikumi Portugālē (Madeirā) (28.09.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvijas, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras. Aicinām iepazīties ar drošības prasībām, ceļojot uz Portugāli.

Visa informācija par drošu ceļošanu ceļotājiem uz Portugāli ir atrodama šeit

Informācija tiem, kas atgriežas Latvijā (01.04.2022.)

Ceļotāju drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļotājiem no Latvija, kas ceļo ar Novatours, ir jāievēro oficiālo iestāžu, apkalpojošā gaisa pārvadātāja un galamērķa valsts noteiktās drošas ceļošanas procedūras.

Visa informācija par drošu ceļošanu tiem, kas ierodas Latvijā, atrodama šeit.