Jaunumi
04.04.2017

Mūsu klientu atsauksmes

Mūsu klientu atsauksmes

[Laila 03.04.2017.]

"Paldies, Novatours par iespēju doties uz saulaino un interesanto Šrilanku. Koggala Beach Hotel ir retais izņēmums, kad viesnīca fotogrāfijās un reklāmas bukletos izskatās sliktāk nekā patiesībā. Ļoti laba viesnīca par saprātīgu cenu. Skaists un interesants
ceļojums.
Sarūgtinājumu gan sagādāja nepareizie personu dati vīzās, kas radīja lieku stresu, bet viss beidzās labi. Paldies!"

 

[Aivita 23.02.2017.]

"Celojums uz AAE ir  lielisks. Viesnīca Radison blu  Resort Sarjah perfekta .  Piedāvātas ekskursijas lieliskas.    Paldies Novatours.  Gribētu šeit  atgriezties vel. "

 

[Līva 11.10.2016.]

"Labdien,

Es jau biju domājusi rakstīt, tikai daudz darbi Latvijā iekrājušies.
 
Ceļojums bija lielisks! Nokļūšana bija ļoti ērta, bez kādiem starpgadījumiem. Novatours pārstāve Zane bija ļoti draudzīga un lieliski nodeva visu vajadzīgo informāciju.
Viesnīca bija brīnišķīga! Apkalpošana pirmās klases, numuriņu dabūjām 10 minūšu laikā. Arī dažādas dāvanas no viesnīcas saņēmām, kā honeymooneri :) ļoti varu uzteikt viesnīcas personālu - draudzīgs, izpalīdzīgs, vienmēr gatavi pajokoties un arī no sirds izrunāties. Daudz pastāstīja par vietējo kultūru, ieteica kur un kā izbraukt un ko apskatīt. Ekskursijās gan devāmies paši, gribējās vairāk iejukt starp grieķiem. Devāmies gan izbraucienā ar kuģi, gan paši īrējām mašīnu un apbraukājām salu.
 
Tiešām brīnišķīgi pavadīta nedēļa! Noteikti vēlamies atgriezties Rodas salā. Un labprāt brauksim vēl ar jums, jo tad viss pamats ir nodrošināts - lidmašīna, aizvešana līdz viesnīcai, palikšana. Un pārējo tad mēs paši varam izdomāt, kā laiku aizpildīt :)
 
Paldies! "
 

[Jelena 15.09.2016.]

"Добрый день ! Хочу сказать спасибо огромное за наш хороший отпуск ! Мы живем в Эстонии ( Valga ),но второй раз покупаем путевки через латышский Novatours . И очень довольны. По нашему месту жительства нам даже удобнее ехать через Ригу,чем через Таллинн. Вот и на этот раз мы увидели НЕВЕРОЯТНОЕ горящее предложение,потому как вообще не собирались,т.к. потратились на ремонт,но тут устоять не смогли ! И были в полном удивлении и восторге - Отличное предложение и отличный отель ! Сами того не ожидали ! Очень классно ! Первый раз отдыхаем на полном позитиве ! Спасибо за хорошие предложения ! Выражаем спасибо нашей сопровождающей в Турции - ЛЮДМИЛЕ ! Отличная работа ! Сама красавица и веселая девушка ! МОЛОДЕЦ !
Надеюсь,что теперь будем покупать туры только в вашем бюро ! И кстати я впервые покупала тур через интернет сама,без посредников,переживала,но всё прошло отлично !
СПАСИБО ! И ВАМ УСПЕХОВ !"

[Aiga 01.08.2016.]

"Labdien. Saku jums visiem LIELU un SIRSNĪGU PALDIES par patīkamo atpūtu no 14.-21.jūlijam Bulgārijā. Augstais serviss, precīzā pakalpojumu izpilde laikā, drošība, garantiju izpilde, tūrisma aģentūras “Ceļojumu bode” darbinieces Unas sirsnība un NOVATOURS jauko pārstāvju Lindas un Evitas atsaucība “Saulainajā Krastā” uz vietas (viesnīcā IMPERIAL) darīja šo atpūtas nedēļu neaizmirstami skaistu"

[Zane 23.07.2016.]

"Labdien! Es ar savu gimeni no 16.07-23.07 datumam bijam celojuma uz Turciju. Gribeju pateikt Jums paldies par celojumu un ipasi gribeju piebilst, lielu, lielu paldies musu gidei Katrinai Velicevskai, kas lieliski palidzeja mums vairakas situacijas, stradaja loti profesionali un kompetenti:) novelu Jums vel vairak tik patikamu darbinieku ka vina. Jo tiesi sie cilveki ir Jusu seja. Paldies.
Ar jaukiem"

[Skaidrīte un Sergejs 04.07.2016.]

"Labdien,
Gribam pateikties par lieliski organizēto ceļojumu uz legendāro vietu, uz kurieni mēs sen gribējam aizbraukt.
Gribam atgriezties uz Sorrento arī nākošajā gadā, ceram, ka Novaturs varēs mums to organizēt.
Viesnīca Delfino atrodas lieliskajā vietā ar ekskluzīvo skatu uz Kapri. Viesnīca pilnīgi atbilst itāļu 4 zvaigznēm."

 

[Elīna, 14.06.2016.]
"
Labdien Novatours pārstāvjiem.

šo sestdien atgriezāmies no ceļojuma uz Rodas salu caur Jūsu aģentūru.
paldies , ceļojums labi noorganizēts, ļoti jauka pārstāve Zane.
 
šoreiz gan stāsts par viesnīcu- Princess Flora.
viesnīca pilnībā atbilst savam līmenim, viss bija tīrs, kārtīgs. Paldies-atbraucot no rīta, tomēr tikām uzreiz ielaisti numuriņos."

 

[Alla, 02.06.2016.]

"Добрый день Дмитрий ! я вернулась с поездки,спасибо,все было хорошо,отель (Kresten Palace, Rodas sala) понравился и место расположения его тоже, близко и до города и прекрасная новая спортивная дорожка до ТЕРМО КАЛИТЕИ ( 2 автобусных остановки)  , там прекрасный художественный комплекс и пляж(вход 3 евро) Питание для меня слишком разнообрахное ,обильное и вкусное "

[Zaiga, 17.05.2016.]

"Sveicināti!
Savu viedokli anketā esmu paudusi jau Krētā!
Vērtējumu 5 balles no 5-ām lieku viesnīcai Oasis.
Cilvēkiem, kuri vēlas mieru, klusumu, relaksāciju, nevis ballītes, steigu un pilsētas kņadu, ideāla atpūtas vieta.
Ļoti jauka ģimenes viesnīca – maza, tikai 31 numurs, klusa, komfortabla, visi numuri ar balkonu un skatu uz jūru, ļoti garšīgs ēdiens. Patīkami iekārtota teritorija, baseins, jūra apmēram 15 minūtes, bet vienmēr redzama no balkona.  Parasti viesnīcu mājas lapās tiek parādītas labākās vietas, bet šeit – to , ko redzēju  NOVOTOURS piedāvājumā, to ieraudzīju arī realitātē.
Līdz pilsētai Retimnio apm.25-30 min. ar autobusu. Autobuss darbdienās kursē ik pa 30 min., izejamās dienās gan laikam tikai reizi stundā.
Krētā biju 5.reizi un varu teikt, ka šis bija labākais variants par samērīgu cenu.
Tūroperatora pakalpojumi – transfērs, firmas pārstāvju attieksme  un informācija bija  kvalitatīvs."

 

[Jolanta 01.04.2016.]

"Labdien!
Vēlos uzrakstīt nedaudz par saviem iespaidiem no atpūtas brauciena -  Tenerifes. Un nedaudz novēlējumus Jums kā kompānijai....
Brauciens notika no 20. līdz 27.martam, mūsu izvēlētā viesnīca bija Ole Tropical. Paldies, viesnīca, tās atrašanās vieta, ēdināšana un viss pārējais - lielisks. Kaut esam vairākās vietās bijuši, viesnīcas personāls patīkami pārsteidza. Tiešām liels paldies!"

 

[Irita 29.02.2016.]

"Labdien!
Paldies par servisu un jauko atpūtu ar Jūsu palīdzību Tenerifē februāra mēnesi. Ļoti labi noorganizēts darbs (pārliecinos jau otro gadu)"

 

[Dace 01.01.2016.]

"Labdien!

Paldies par izrādīto uzmanību un cieņpilno sagaidīšanu!
Viss bija ļoti labi, kā arī bija vienreizējs prieks satikt fantastisko gidi Kristīni! "

 

[Kaspars 02.12.2015.]

"Labdien! Viss bija fantastiski, viesnīca bija ļoti laba, principā izdevušās brīvdienas. Liels paldies"

[Linda un Lauris 03.10.2015.]

"Labdien!

Vēlējos pateikt paldies Novatours grupai par patīkamu ceļojumu!

Ceļojām 03.10.-11.10.2015. uz Krētu. Paldies par jaunlaulāto Medusmēneša uzsaukumiem gan lidmašīnā, gan autobusā, gan viesnīcā - tas radīja mūsu ceļojumam vēl jaukāku noskaņu!

Un īpaši vēlamies pateikties gidei Kristīnei, kas mūs pavadīja līdz viesnīcai, ceļošanas pieredzē vēl neesam satikuši tik izdarīgu un laipnu gidi.

Paldies!"

 

[Krišs 01.09.2015.]

"Labdien! Gribēju izteikt  milzīīīīgu paldies Novatours  gidei Kristīnei, kura mūs  uzņēma Krētā, uzvārdu gan neatceros... Jau pašā Krētā  viņa mūs uzņēma ļoti laipni  un pozitīvi, visu jauki  izskaidroja un katrā situācijā  palīdzēja. Jau krētā nācās viņai pāris reizes zvanīt, un  vienmēr viss ātri un kārtīgi  nokārtojās.

Bet vislielākais paldies ir par  citu... Mums sanāca ķibele - atstājām mašīnas atslēgas savā visnīcā. Mašīnā bija  palikušas arī dzīvokļa  atslēgas, līdz ar to nācās  dzīvot pie draugiem. Atslēgu  zudumu konstatējām tikai LV  lidostā. Uzreiz zvanījām  Kristīnei, teica, lai  nesatraucamies, ka viņa visu  nokārtos. Jau pēc desmit  minūtēm viņa zvanīja no  visnīcas kurā bijām  apmetušies un teica, ka  atslēgas ir pie viņas! Viņa  mūs nomierināja, ka viss ir  kārtībā, lai nesatraucamies.
Ar nākamo reisu uz Latviju,  viņa mums atslēgas  atgādāja.

Tā, ka vēlreiz milzīgs  paldies!

Kā arī paldies par Jūsu  sniegtajiem pakalpojumiem!  Tiešām tikai un vienīgi  pozitīvas atsauksmes, gan  par cenām, gan lieliskajiem  gidiem!"

 

[Natalja  08.08.2015.]

"Здравствуйте !
Я отдыхала на Крите в отеле "Koni Village" с 01.07- 08.07. и хочу выразить свою благодарность
Kristine Pacule.
"

 

[Andrej 21.07.2015.]

"Zdravsvujte Aleksandra!

Mi vernulis iz nedel'nogo otpuska v Bolgarii! Hotim opjat' poblagodarit'
Vas i vseju Vashu komandu,
Spasibo bol'shoe!!! Vse chetko- vsterteli, privezli v otel', v aeroport obratno uvezli! O vilete SMSom napomnili!
S Dnem Rozhden'ja pozdravili )))
Spasibo! Esli puteshestvovat'_ to tol'ko s VAMI!!!

Do sleduchego raza!"
 

[Ludmila 30.06.2015.]

"Barut Kemer hotel.

добрый день,
Вот вернулась из отпуска и хочу поблагодарить Вас. Все очень понравилось, в отеле все было, что необходимо на разные вкусы, даже не хотелось выходить за территорию. Очень понравилось, что там можно не только вкусно есть-пить, а и найти занятия по душе в виде фитнеса и других разных активностей. Вечерние программы тоже были хороши. Поняла, что 7 ночей - это маловато. Вообщем все было просто супер. Спасибо Вам за наш замечательный отдых!"

 

[Alla 29.05.2015.]

"Здравствуйте!  Я с мужем отдыхала  в Беналмадене (Испания , Малага)  и осталась очень довольна работой вашего гида Кристины. Искренне хочу высказать Кристине  свою благодарность за отличную работу и доброжелательное  отношение к клиентам.  

С уважением Алла  "

 

[Ingūna]

"... Arī šajā ceļojumā saskāros ar Jūsu darbinieces profesionālo un labvēlīgo, pat sirsnīgo attieksmi. Vēlreiz pārliecinājos, ka E.Stikute tiešām ir augsti profesionāla darbiniece, jo pārzina visas savas darbības jomas, gan sniedzot palīdzību tūristiem, gan demonstrējot zināšanas par Tunisijas kultūru, tradīcijām un vēsturi, kas norāda uz viņas nopietno attieksmi pret saviem darba pienākumiem. Gide E.Stikute rūpējas par tūristiem, nerēķinoties ar savu brīvo laiku, kā arī sniedza padomus un atbalstu arī netipiskās, t.i. ar viņas darba lietām nesaistītās situācijās, par ko viņai sirsnīgs paldies."