NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
[Dainis ]
Sveiki! Vēlējos nosūtīt PALDIES gidam, kurš mūs sagaidīja Tivatā (Melnkalnē) un uzraudzīja nedēļas garumā, lai mūsu ceļojums būtu lielisks! Cilvēks ļoti sirsnīgs, draudzīgs, uzmanīgs tādam, kā gidam ir jābūt :).
Ar cieņu,Dainis
 
[Krista]
Sveiki, gribētu izteikt pateicību un uzslavu gidam Turcijā, Alānijā!  Ar Novatours braucu izbraucienā “Zaļais Kanjons” . Gids bija ļoti atraktīvs, draudzīgs un zinošs. Katram ceļotājam pievērsās individuāli, un bija jauki ar viņu komunicēt. Interesanti stāstīja par mošeju un par dambi. Tiešām liels papildinājums šim izbraucienam. Viss noritēja raiti un gludi, bez aizķeršanās. Noteikti vēl atgriezīšos Turcijā. Paldies!
 
[Jolanta un Sandijs]
Labvakar,
esam atgriezušies no atvaļinājuma ikdienā un atpūtušies, saņēmuši arī D vitamīnu devu.??
Brauciens uz Turciju, viesnīca Club Marco Polo (Camyuva), uz 14 dienām , bija ļoti labs un esam priecīgi par atpūtu.
Atpūtāmies, nosauļojāmies (iedegums vēl priecē) un bijām arī ekskursijās gan uz Kekovu, Demre, gan uz Stambulu, gan Pamukkali.
Viesnīca ir ļoti laba (2018.gadā veikta renovācija), attēli atbilst īstenībai, standarta numurs labs (tīrs, ērts), neliels balkons, santehnika un kondicionieris darba kārtībā, gulta ērta, dvieļi un gultas veļa tiek mainīta katru dienu, viesnīcas vide skaista (jūra un kalni) un sakopta (ļoti tīra un puķu un koku daudzveidība, zāle tiek nepārtraukti laistīta), mierīga atmosfēra, apkalpojošais personāls atsaucīgs un draudzīgs, animatori darbīgi, baseins plašs. Tad, kad bija karstas dienas gan baseins, gan Vidusjūra bija silta. Vakara programmas arī interesantas. Ēdieni garšīgi un visām gaumēm piemēroti.
Arī tuvējā apkārtne ārpus viesnīcas teritorijas ir tīra, sakopta un vietējie iedzīvotāji draudzīgi. Granātābolu sula uz vietas izspiesta tiešām garšīga.
Ekskursijas atbilstošas aprakstiem. Ekskursiju gidi ļoti labi, profesionāli noorganizētas ekskursijas, bez aizķeršanās, izskaidro un izrāda vēsturiskās vietas. Esam ļoti apmierināti.
Vēlamies pateikt sirsnīgus vārdus par Jūsu pārstāvi. Viņa ir sirsnīga, atsaucīga, draudzīga un precīzi un atbildīgi pilda savus pienākumus.
Sirsnīgs paldies Jums par izteikto piedāvājumu un ieteikto viesnīcu.
Esam ļoti priecīgi un atceramies savu atpūtu ar smaidu.
Esam ļoti, pat ļoti ieinteresēti saņemt aicinājumu iepazīties ar atpūtas iespējām 2019 gadā.
Pateicībā, Jolanta un Sandijs
 
[Alise no Rīgas ]
Labdien! 
Jūnijā viesojāmies Turcijā, Alānijā! Gribēju izteikt pateicību par labu servisu no Novatours puses! Ceļojums bija brīnišķīgs, bez jebkādiem stapgadījumiem! Īpaši gribēju izteikt uzslavu gidam Jānim, kurš vadīja braucienu uz “Zaļo kanjonu”. ļoti interesanti pasniedza visu! Pa ceļam uz kuģīti bija lietas ko mēs un citi tūristi gribējām apstāties, apskatīt! Visu noorganizēja, sarunāja ar šoferi! Arī saņēmām pāris kvalitatīvas bildes, ko viņš uzņēma brauciena laikā! Gids arī izpalīdzēja ar neskaidrām lietām un jautājumiem nesaistītiem ar konkrēto izbraucienu, bet kas palīdzēja droši un kvalitatīvi pavadīt atvaļinājumu! 
Paldies!
 
[Jānis un Ruta]
Labdien!
Atgriezos no atpūtas ceļojuma uz Bulgāriju hoteļa DIT Majestatic Burgasa. Visjaukākais hotelis, kādā ir nācies uzturēties. Liels paldies ceļojuma organizētājiem par šādu piedāvājumu.
Īpaši sirsnīgu atzinību un pateicību gribu veltīt ceļojuma aģentūrai Begonija un tūroperatoram Novatours, par īpaši uzmanīgo attieksmi un atsaucību.
Vēlot panākumus un jaunus izaicinājumus.
Jūsu ilggadējais un uzticīgais klients

[Evita]
Labdien!
Izvēlējos vienu no Jūsu piedāvātajiem ceļojumiem uz Turciju - Alāniju. Atpūta izvērtās par patiesu atpūtu.
Vēlos pateikt PALDIES Jūsu gidiem Alānijā - par organizētību un ekskursijas ieteikumiem un Jānim - par izzinošu, aizraujošu un kolorītu ekskursiju uz zaļo kanjonu.