NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Tuvojoties gada nogalei, mēs prātojam, kā iepriecināt savus mīļos ar pārdomātām dāvanām. Viena iespēja, kā visprecīzāk trāpīt mērķī, ir pielāgot dāvanu personības interesēm.

Mēs zinām cik grūti ir uzdāvināt jau izplānotu ceļojumu, tieši tāpēc piedāvājam iegādāties DĀVANU KARTI, lai saņēmējs pats varētu izvēlēties savu vēlamo galamērķi, viesnīcu un datumu! 

Dāvanu kartes iespējams iegādāties mūsu birojā Kr. Barona ielā 66/68 vai mūsu mājaslapā ŠEITSniegotu kalnu aktivitāšu cienītājiem

Ceļotājiem, kam acis iemirdzas spožāk, iedomājoties vai izdzirdot runas par sniegiem klātiem kalniem, līganu traukšanos lejup pa mūžzaļu koku ieskautām trasēm un Apres-Ski baudīšanu, sirdi sildīs tieši šīm aktivitātēm piemērotas dāvanas.

Ja siltu džemperi ar augsto apkakli, cepures un cimdus dāvināt šķiet pārāk garlaicīgi, tad ziemas aktivitāšu cienītājus var palutināt ar ceļojuma biļeti uz sniegotu galamērķi - Bergamo, Francijas kalni un Andora. Itālijas un Francijas Alpi, kā arī Pireneji neapstrīdami garantē kvalitāti un lepojas ar gadu simtiem senu kalnu slēpošanas kultūru, tradīcijām. 

Slēpošanas ceļojumiTālu, eksotisku ceļojumu kārotājiem

Ja Ziemassvētku vecītis ir dāsnāks, tad ceļotāju, kas mīl eksotiku, var iepriecināt ar lidojumu uz Bali, Taizemi, Šrilanku, Meksiku, Kubu, Maldīvu salām, Dominikānas Republiku, Seišelu salām, Zanzibāru vai Maurīciju. Vasarīga saule, zaļojoša daba un eksotika tajos ir garantēta!

Visi eksotiskie ceļojumiLaiskas, “viss iekļauts” atpūtas pie baseina kārotājiem

Saules siltums, baseins vai jūra un lutinoša apkalpošana - mirklis, kurā nav ne raižu, ne ikdienas steigas - tik ļoti gaidīts un novērtēts. Lieliska dāvana, lai atjaunotu savu iekšējo bateriju rezerves.

Ja vēlaties Ziemassvētku vecīša dāvanu klāstu papildināt ar šādas atpūtas dāvanu karti, tad viennozīmīgi jālūkojas lutinošākās atpūtas izcilnieku virzienā -Turcija, Ēģipte vai Bulgārija. Kūrorts pie kūrorta un visi sacenšas izcilībā, cenšoties viens otru pārspēt. Kļūdīties ar izvēli šeit ir ļoti grūti!

Laiskas atpūtas ceļojumiPilsētu burzmas un kultūras cienītājiem

Ja interesē muzeji, baznīcas, restorāni, ballītes, tirgus un pilsētu duna vai varbūt tomēr ekskursijas ārpus pilsētām, tad šos ceļotājus noteikti var iepriecināt ar ceļojuma dāvanu uz Barselonu, Sicīliju, Madeiru, Melnkalni un Dubaiju. Katrs galamērķis sola unikālu pieredzi, kurltūras daudzveidību un aktivitāšu iespēju daudzveidību.

Pilsētas un ekskursiju ceļojumi


Zila ūdens un salu piekritējiem

Šarmants autentiskums, krāšņa piekraste un apburošas pludmales - to īpaši uzsver ceļotāji, kas iemīļojuši atpūtu uz salām. Ierasti ceļošana pa salām iet roku roku ar pludmales un ūdens aktivitāšu baudīšanu, īpaši, snorkelēšanu. 

Ja padomā ir šādam ceļotājam sarūpēt ceļojumu, tad gan Grieķijas salas Korfu, Krēta, Roda, gan Kanāriju sala Tenerife būs īstie galamērķi. 

Ceļojumi uz salām


Ģimenēm, kas alkst nesteidzīgu atpūtu

Ceļojums kopā ar ģimeni ir patiesi vērtīga dāvana, jo dāvā ne tikai jaunas emocijas, bet arī nodrošina kopā pavadītu laiku, kas ir vislielākā vērtība.

Ja ir vēlme pārsteigt ģimeni ar ceļojumu, tad noteikti ir vērts lūkoties Turcijas, Bulgārijas, Ēģiptes, Tenerifes virzienā - visi šie galamērķi lepojas ar kvalitāti un īpaši pielāgotu infrastruktūru atpūtai kopā ar bērniem. 

Ceļojumi ģimenēmDabas un pārgājienu cienītājiem

Izzināt pasauli padziļināti, atklāt jaunus ceļus un takas, pazust dabas varenībā, uzkāpt kalnā, mesties ar laivu mutuļojošā kalnu upē, šķērsot tuksnesi, nebaidīties no džungļiem, nebaidīties no grūtībām un ļauties notikumiem - tādā ritmā sitās aktīvas atpūtas cienītāju sirdis.

Ja ģimenes vai draugu lokā ir kāds aktīvs ceļotājs, kuru ir vēlme iepriecināt ar ceļojumu, tad Sicīlija, Madeira, Melnkalne, Korfu vai Tenerife būs lieliskas izvēles, kas neliks vilties, jo apbur ar dabas krāšņumu. 

Aktīvās atpūtas ceļojumiĒdiena garšu mākslas cienītājiem

Ceļojums nav īsts, ja nav iepazītas galamērķa tradicionālās garšas un ēdieni - šim viennozīmīgi piekritīs ceļojošie gurmāni, kam mazāk svarīgi ir laiskoties pie baseina, iepazīt svešas kultūras, reliģisko mantojumu, dabu, cilvēkus, kā baudīt ēdienu. Ēdiens ir viņu galamērķis.

Ja šo cilvēku ir vēlme iepriecināt ar ceļojumu, Bali, Taizeme, Meksika, Sicīlija un Madeira būs īstie galamērķi. Tie visi lepojas ar bagātu ēdiena kultūru un tradīcijām. Ik solis šeit ir solis padziļinātā ēdiena pasaulē.

Ceļojumi gurmāniemDāvanu kartes iespējams iegādāties mūsu birojā Kr. Barona ielā 66/68 vai mūsu mājaslapā ŠEIT