NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums

Siesta, fiesta and basta – tā spāņi raksturo savu dzīvesveidu.

Izbaudiet to piedaloties svinībās un festivālos (tādos kā septiņu dienu San Fermin festivāls, kā kulminācija ir buļļu skriešanas fiesta, vai ūdens festivāls, kad tūkstošiem tonnu ūdens tiek izlieti ielās, vai tomātu karš “La Tomatina”). Izbrauciet ar karieti, motociklu, motorolleru vai apmeklējiet ūdens parku. Noskatieties tradicionālu Katalonijas deju “Sardana”, kuru Kosta Brava pilsētās dejo reizi nedēļā.

Vairāk par piedāvājumu

Vērojiet kā tiek celti „cilvēku torņi” tradicionālo Taragonas svētku laikā. Apmeklējiet Barselonu – Katalonijas galvaspilsētu ar tās iespaidīgajām katedrālēm - Sagrada Familia. Apmieriniet ziņkāri un aplūkojiet arī slavenu mauru mošeju “La Mezquita” Kordovā.

Vairāki slavenākie Kostabravas piekrastes kūrorti – Tossa de Mara, Loreta de Mara, Blanesa – piedāvā Jums ne visai dārgu, taču brīnišķīgu atpūtu. No Kostabravas kūrortiem ir ērti aizbraukt līdz netālu esošajai Barselonai, apmeklēt Salvadora Dalī muzeju, doties uz viduslaiku elpas aptverto Žironas pilsētu vai vienu no valstī vecākajiem klosteriem – Monseratas benediktīniešu klosteri. Starp kūrortpilsētiņām ir ērta satiksme, kursē autobusi un kuteri. Kosta de Barselona-Maresme reģions, kas atrodas dienvidos no Kostabravas, ir izslavēts ar savām plašajām, smilšainajām pludmalēm, ko ir iemīlējuši ūdenssporta veidu cienītāji. Šeit atrodas reģiona slavenākie kūrorti – Malgrata de Mara, Pineda de Mara, Santa Susanna, Kalelja. Lielākajamvairumam Kosta de Barselona-Maresme pludmaļu ir Zilā karoga statuss augstās ūdens kvalitātes, apkārtējās vides aizsardzības prasību atbilstības dēļ. Starp kūrortiem kursē autobuss un ātrvilciens, līdz ar to ir iespējams ērti nokļūt Barselonā. Netālu atrodas neapdzīvotās un apkārtējās vides aizstāvju aizsargātās Medesas salas, kas ir brīnišķīga vieta niršanai. Dzidrais ūdens ļaus vērot unikālo zemūdens pasaules dzīvi.

Kostadoradas (Zelta krasts) krastmalu un Kosta de Barselona-Garraf, kas atrodas dienvidos no Barselonas, vēl arī dēvē par Zelta krastu. Šeit tik tiešām ir zeltainas smiltis. Piekraste izceļas ar jūru, kas pakāpeniski padziļinās, kā arī nelielām, izrobotām līču pludmalēm. Šīs brīnišķīgās pludmales stiepjas vairāku kilometru garumā. It īpaši tās piesaista ģimenes ar bērniem. Kostadorada un Kosta de Barselona- Garraf Jūs pārsteigs ar gleznainajām ainavām, provinces bagātīgo vēsturi, labvēlīgo klimatu, unikālajiem dabas rezervātiem. Kostadoradā vienmēr ir siltāk, mazāk lietainu dienu un mākoņu, nekā Katalonijas ziemeļu daļā – Kostabravā. Visi tūristi šeit jūtas komfortabli, jo ir kur atpūsties un izklaidēties, šeit ir pietiekami daudz restorānu, diskotēku, klubu, kafejnīcu.

Mazāk

Kāpēc ir vērts braukt?

 • Izbaudiet Spāniju piedaloties svinībās un festivālos.
 • Apmeklējiet Barselonu – Katalonijas galvaspilsētu ar tās iespaidīgajām katedrālēm - Sagrada Familia.
 • No Kostabravas kūrortiem ir ērti aizbraukt līdz netālu esošajai Barselonai.
 • Lielākajam vairumam Kosta de Barselona-Maresme pludmaļu ir Zilā karoga statuss augstās ūdens kvalitātes, apkārtējās vides aizsardzības prasību atbilstības dēļ.
 • Netālu atrodas neapdzīvotās un apkārtējās vides aizstāvju aizsargātās Medesas salas, kas ir brīnišķīga vieta niršanai.
 • Kostadoradas krastmalu un Kosta de Barselona-Garraf, kas atrodas dienvidos no Barselonas, vēl arī dēvē par Zelta krastu, kur tiešām ir zeltainas smiltis.
 • Kostadoradā vienmēr ir siltāk, mazāk lietainu dienu un mākoņu, nekā Katalonijas ziemeļu daļā – Kostabravā.
Piedāvājums ir spēkā
2018-10-102018-12-31
Piedāvājuma noteikumi

Izvēlieties, kur dosieties šoreiz

Barselona

25 piedāvājumi
Spānija
Lidojumu periods
2019-05-17 – 2019-10-11
7 n. cena vienai personai
no 415 €
 • Barselona – viens no slavenākajiem Eiropas tūrisma galamērķiem, kur ir daudz vēsturisku un kultūras objektu, bet visā piekrastes joslā ir vairāk skaistu pilsētu.
 • Ceļot uz Barselonu un tās kūrortiem ir vērts iespaidīgās dabas un tēlaino smilšu pludmaļu dēļ.
 • Senas tūrisma tradīcijas un labi attīstīta kūrortu, kā arī viesnīcu infrastruktūra padara Katalonijas piekrasti par piemērotu iepazīšanai, aktīvai un mierīgai atpūtai.
 • Spāņu kultūra un kataloniešu tradīcijas: vīns, paelja un flamenko.
 • Maigs Vidusjūras klimats –ir Spānijas vizītkarte.