NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Kanāriju salas – tās ir mūžīgā pavasara salas, kurās laiks nemēdz būt tveicīgi karsts vai dzeloši salts.

Zinātnieki ir izpētījuši, ka Kanāriju salas ir vulkāniskas izcelsmes salas. Senākā no tām, Lansarote sala, ir vairāk nekā 20 miljonus gadu veca, bet Tenerife – pirms 10 miljoniem gadu. Mūsdienu Kanāriju salu nosaukums cēlies no latīņu valodas vārda canis – ’suns’. Salas šādu nosaukumu guvušas tādēļ, ka šeit mituši daudz savvaļas suņi.
 

Vairāk par piedāvājumu

Izklaidēm spāņi velta tikpat lielu daudzumu savas enerģijas, cik darbam Kanāriju salas ir izslavētas ar saviem karnevāliem, kuri pasākumu pārpilnības un kostīmu daudzveidības ziņā var sacensties ar slavenajiem Riodežaneiro karnevāliem. Viesojoties Spānijas salās, noteikti vajadzētu izbaudīt flamenko – ugunīgo spāņu deju, kuru dejo uz ielām, laukumos, nakts klubos un restorānos.

Tenerifes okeānā iestiepušies melnie vulkāniskie krasti un smilšu pludmales atgādina citas planētas dabas skatus. Romantikas meklētāji var paklaiņot pa banānu plantācijām, pussagruvušajām, kolonistu pamestajām villām un baltu mājiņu ciematiem, bet izklaides mīlētāji katru vakaru var apmeklēt kādu diskotēku vai klubu. Tenerife ir lielākā no Kanāriju arhipelāga salām.
 
Lanzarote - ceturtā lielākā no Kanāriju salām. Sala pārsteidz un vilina ar neparastajiem dabas skatiem un krāsu kontrastiem. Lava apraka lielu auglīgās zemes daļu un ciematus, bet daļu pārklāja biezs putekļu slānis. Varenie dabas spēki radīja unikālus krāsu kontrastus, kas pārsteidz katru Lanzarotes viesi. Dažas salas vietas atgādina pastaigu pa mēnesi ar tās krāteriem un vulkāniskās izcelsmes alām. Taču Lanzarotē skatam paveras ne tikai nepierasti daudzas melnas klintis, kuras apskalo Atlantiskā okeāna kristāldzidrais ūdens, bet tikai dažus kilometrus tālāk stiepjas garas baltu smilšu pludmales. Pludmales gaida tūristus divpadsmit mēnešus gadā, un vairākām pludmalēm piešķirts Zilā karoga statuss.

Mazāk

Kāpēc ir vērts braukt?

• Zinātnieki ir izpētījuši, ka Kanāriju salas ir vulkāniskas izcelsmes salas.
• Viesojoties Spānijas salās, noteikti vajadzētu izbaudīt flamenko – ugunīgo spāņu deju, kuru dejo uz ielām, laukumos, nakts klubos un restorānos.
• Romantikas meklētāji Tenerifē var paklaiņot pa banānu plantācijām, pussagruvušajām, kolonistu pamestajām villām un baltu mājiņu ciematiem.
• Izklaides mīlētāji katru vakaru var apmeklēt kādu diskotēku vai klubu.
• Dažas Lanzarotes salas vietas atgādina pastaigu pa mēnesi ar tās krāteriem un vulkāniskās izcelsmes alām.
• Pludmales gaida tūristus divpadsmit mēnešus gadā, un vairākām pludmalēm piešķirts Zilā karoga statuss.

Piedāvājums ir spēkā
2018-10-102018-12-31
Piedāvājuma noteikumi

Izvēlieties, kur dosieties šoreiz

Tenerife

83 piedāvājumi
Kanāriju salas
Lidojumu periods
2018-11-21 – 2019-04-26
7 n. cena vienai personai
no 395 €
  • Tenerife savaldzinās ar eksotisku dabu, ko izveidojis viens no augstākajiem un aktīvākajiem vulkāniem pasaulē – Teide – un Atlantijas okeāns.
  • Tenerife – mūžīgā pavasara sala, kur lutina maigs klimats un aptuveni 300 saulainas dienas gadā.
  • Ceļojot pa Tenerifi, ieraudzīsit dažāda veida pludmales – no dzeltenas un melnas smilts pludmalēm līdz klinšainām piekrastēm.
  • Salā ir ļoti plašs kūrortu un viesnīcu piedāvājumu klāsts tūristu grupām ar dažādām vajadzībām, ģimenēm, pāriem un atsevišķiem atpūtniekiem.
  • Izklaižu bagātība aicina doties uz Tenerifi – ūdens atrakciju parki, zooloģiskie un botāniskie dārzi, ekskursijas uz salas tūrisma vietām, līdzās esošo Kanāriju salu apmeklēšana.

Lanzarote

22 piedāvājumi
Kanāriju salas
Lidojumu periods
2018-11-21 – 2018-12-06
7 n. cena vienai personai
no 419 €
  • Lansarote – neatklāta planēta Atlantijas okeānā. Tā ir vulkānu un lavas lauku zeme.
  • Melnajā Lansarotes zemē izceļas baltu pilsētiņu tradīcija un estētika.
  • Salā virmo dabas, mākslas un kultūras harmonija, taču tā tikai papildina kņadas pilno kūrorta dzīvi.
  • Visu gadu ilgstošais pavasaris sniedz lieliskas iespējas iepazīt salu, nodarboties ar ūdens sportu un citām izklaidēm.
  • Dodoties uz Lansaroti, būtiski ir nogaršot Kanāriju veltes gan šķīvī, gan glāzē.