NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Atvaļinājums satriecošajā Turcijā! Elastīgi nosacījumi izvēloties ceļojuma datumu un ilgumu. Izmantojiet ekskluzīvo piedāvājumu priekšrocības un izbaudiet sen pelnītu atpūtu izcilajās viesnīcās. Pasteidzieties un rezervējiet!

Lūdzam uzmanīgi iepazīties ar drošības noteikumiem ŠEIT 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES BRĪVDIENAS TURCIJĀ:

  • Pirmā iemaksa - 50 EUR/pers. un atlikusī summa 14 dienas pirms ceļojuma!
  • DĀVANĀ - "Zelta elastīgais ceļojums" papildpakalpojums, kas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 14 dienas pirms izlidošanas.
  • Elastīga izvēle ceļojuma datumiem un ilgumiem - tiešie lidojumi uz Turciju jau šajā sezonā.
  • Akcijas laikā papildpakalpojums COVID PAUZE ar 50% atlaidi - īpaša cena tikai 9,50 EUR / pers.
  • Akcijas laikā pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties JAUNU papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  • Akcijas laikā pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE ar īpašu atlaidi - tikai par 19 EUR (akcija spēkā līdz 31.10.2021.). Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijs kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  Piedāvājums ir spēkā
  19.03.202131.10.2021
  Piedāvājuma noteikumi
  Brīvdienu piedāvājumi