NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Vairāk par piedāvājumu

Madeira - zaļš paradīzes stūris, īsts Portugāles lepnums, kas slavens ar elpu aizraujošām nogāzēm, gardu vīnu un to, ka futbola leģenda Kristiāno Ronaldu ir dzimis un audzis šeit! Viesojoties Madeirā apskates objektu saraksts jāsāk ar futbolista skulptūru Funšalas lidostā, un tad ... saraksts ir garš ar vietām ko vērts apskatīt, tāpēc ar vienu viesošanās reizi šeit varētu nepietikt! Noteikti iesakām nepalaist garām un apmeklēt krāsainajo Funšalas vecpilsētu, kā arī noteikti vērts nopeldēties dabiskajos Porto Monize lavas baseinos! Kad esat izbaudījuši Madeiras burvību, neaizmirstiet palutināt arī savu vēderu - ceļojuma laikā noteikti jāpagaršo svaigas jūras veltes!

Mazāk

KĀDĒĻ VĒRTS REZERVĒT BRĪVDIENAS MADEIRĀ:

  • Pirmā iemaksa, sākot no 50 EUR/Pers. un atlikusī summa 14 dienas pirms ceļojuma!
  • DĀVANĀ - "Zelta elastīgais ceļojums" papildpakalpojums, kas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 14 dienas pirms izlidošanas.
  • Akcijas laikā pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUSE ar 50% atlaidi, tikai par 9,50 EUR. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
Piedāvājums ir spēkā
26.08.202130.09.2021
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi