NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Skaistā Kanāriju salas TENERIFE ir viens no iecienītākajiem rudens un ziemas galamērķiem tiem, kuri vēlas brīvdienas Eiropā. Viegls klimats, lieliski laikapstākļi ūdens sporta veidiem, daudz dažādu apskates objektu (Teides vulkāns, Garačika, Puerto de la Krusas galvaspilsēta, Loro parks, Siāmas parks un daudz citu vietu), pievilcīgas cenas un garšīgs ēdiens - tie ir tikai daži iemesli, kāpēc apmeklēt šo vietu mūžīgā pavasara sala. Turklāt ceļojuma laikā varat apmeklēt tikpat skaisto Tenerifes māsu - La Gomera -, kas redzama no Tenerifes krastiem. Vēlaties doties? Tad mēs uzsākam lidojumus no 22. oktobra!

KĀDĒĻ VĒRTS REZERVĒT BRĪVDIENAS TENERIFĒ:

  • Pirmā iemaksa, sākot no 50 EUR/Pers. un atlikusī summa 14 dienas pirms ceļojuma!
  • DĀVANĀ - "Zelta elastīgais ceļojums" papildpakalpojums, kas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 14 dienas pirms izlidošanas.
  • Akcijas laikā pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE ar 50% atlaidi, tikai par 9,50 EUR. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
  • Akcijas laikā pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties JAUNU papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  • Akcijas laikā pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE +PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE ar 50% atlaidi, tikai par 19 EUR (Standarta cena 38 EUR). Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vai, ja ceļotājam ir bijis kontakts ar inficēto un jāievēro pašizolācija vismaz 24 stundas pirms brauciena.
Piedāvājums ir spēkā
31.08.202131.12.2021
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi