NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Tenerife ir tūkstoš piedzīvojumu sala. Jo tieši Tenerifē ir tūkstošiem lietu ko darīt jebkurā gadalaikā, pateicoties maigajam klimatam un milzīgajam aktivitāšu klāstam ko piedāvā lielākā Kanāriju sala. 

Izbaudiet dienu pludmalē, pastaigājieties pa kādu no takām, kas ved uz plašiem mežiem, atklājiet iespaidīgus vulkānus un izbaudiet iedvesmojošas ainavas, kas ir gandrīz kā no citas pasaules, kā arī pārsteidzošas gravas un klintis. Pavadiet vakaru skatoties uz bezgalīgajām zvaigznēm labā kompānijā vai īstenojiet sapni redzēt savvaļā peldam delfīnus un vaļus... WOW!

 • Pirmā iemaksa 75 EUR/pp. un atlikusī summa 28 dienas pirms ceļojuma.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu "Zelta elastīgais ceļojums" par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 28 dienu pirms izlidošanas.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID Komplekts (PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE) par 38 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • Jaunlaulātajiem un senioriem pieejama -3% atlaide ceļojumiem.
 • Papildus atlaides grupām:
  6-7 personas 2,00%
  8-9 personas 2,50 %
  10-15 personas 3,00%
  16 un vairāk – pēc pieprasījuma

Jaunlaulāto, senioru un grupu atlaides iespējams piemērot, ja līdz ceļojuma sākumam ir palikušas 30 vai vairāk dienas (neieskaitot rezervācijas dienu un izlidošanas dienu).

Atlaides nesumējas!

Piedāvājums ir spēkā
01.10.202230.04.2023
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi