NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Apvienotie Arābu Emirāti - lieliska vieta atpūtai kur aizbēgt no Latvias drēgnuma un aukstuma! Jūsu atvaļinājuma laikā atpūta Persijas līča piekrastē ir lieliski apvienota ar satriecošām priekšrocībām - augstākās klases restorānu apmeklējumiem, iepirkšanos Dubai Mall vai klejošanu pa milzu gadatirgiem (Global Village)! Bet Dubaijā ir arī ir daudz aktivitāšu ģimenēm ar maziem bērniem (Tauriņu dārzs, Brīnumu dārzs) un pat vēstures cienītājiem būs ko apmeklēt - Dubaijas vecpilsētā jūs varat redzēt citu Dubaijas seju, kas kādreiz bijis zvejotāju ciems. Lieliskā infrastruktūra ļaus apciemot arī valsts galvaspilsētu Abū Dabī, kur, iespējams, ir iespaidīgākais musulmaņu templis - Šeiha Zaida mošeja. Abū Dabī iespējams apmeklēt arī atrakciju parkus Warner Bros World un Ferrari World, kas noteikti jāapmeklē ikvienam.

Izbaudiet atpūtu neaizmirstamajos Apvienotajos Arābu Emirātos un piedzīvojiet kaut ko tādu, ko neesat pieredzējis atvaļinājuma laikā līdz šim. ✨
Jau no 19. decembra tiešie lidojumi no Rīgas.

Kādēļ vērts rezervēt ceļojumu uz AAE

 • Pirmā iemaksa, sākot no 50 EUR/Pers.
 • DĀVANĀ - "Zelta elastīgais ceļojums" papildpakalpojums, kas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu.
 • Plašs piedāvājumu klāsts neaizmirstamai atpūtai AAE.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE ar 50% atlaidi, tikai par 9,50 EUR (parastā cena 19 EUR). Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE ar 25% atlaidi - tikai par 28,50 EUR (parastā cena 38 EUR). Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
Piedāvājums ir spēkā
24.09.202130.04.2022
Piedāvājuma noteikumi

Izvēlieties, kur dosieties šoreiz

Dubaija

23 piedāvājumi
Apvienotie Arābu Emirāti
7 n. viesnīcā (8 n. kopā) (cena vienam pieaugušajam)
no 689 €
 • Dubaija – modernās arhitektūras brīnumi, mākslīgās salas, lielākās un greznākās mošejas, ūdens parki un izklaižu centri.
 • Lieli tirdzniecības centri (tāds kā pasaulē lielākais “Dubai Mall”) un arābu tirgi ar zelta izstrādājumiem, tekstilizstrādājumiem, garšvielām sniegs jums neatkārtojamu iespēju iepirkties.
 • Dubaijā ir daudz restorānu, bāru, bagātīga naktsdzīve, bieži šajā pasaules lielpilsētā tiek organizēti starptautiski un vietēja mēroga pasākumi, koncerti.
 • Ceļot Dubaijā ir ērti lētas satiksmes dēļ: pilsētā darbojas 2 metro līnijas un taksometri.
 • Plašas smilts pludmales ar gaišzilu jūru Dubaijā jau ir tapušas par labu brīvdienu simbolu.