NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Turcijas sezona sākas! Ne velti Turcija ir populārākais brīvdienu galamērķis, šajā valstī ir viss nepieciešamais nevainojamai atpūtai!

Turcijā katrs ceļotājs var atklāt savu atpūtu! Turcijas saule, jūra un burvīgāks ainavas priecē atpūtniekus.  Viesnīcas piedāvā pasākumus ar izklaidēm gan bērniem, gan pieaugušajiem un spā priekiem piedāvā relaksējošās Turku Hammam pirts rituālus. Turcija izceļas ar savu atrakciju pārpilnību, sākot no vietējām pilsētas ekskursijām līdz tālām ekskursijām uz Pamukali, Kapodokiju vai seno Efesas pilsētu. Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par seno vēsturi un romiešu arhitektūras mantojumu, atpūta Turcijā atstās izcilu iespaidu.

Laiks Turcijai! Izvēlies ceļojumu piedāvājumu!

  • Pirmā iemaksa 50,00 EUR/pp. un atlikusī summa 21 dienu pirms ceļojuma!
  • "Aizsardzība pret degvielas cenu svārstībām" maksa 11,50 EUR/pp. tiks iekļauta kompleksā ceļojuma cenā un samaksa jāveic kopā ar pirmo iemaksu par ceļojumu. Kopējā pirmā iemaksa ir 61,50 EUR/pp.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu "Zelta elastīgais ceļojums" par 15 EUR/pp. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 21 dienu pirms izlidošanas.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE par 38 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
Piedāvājums ir spēkā
22.03.202224.10.2022
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi