NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Portugāle ir skaistu ainavu, krāsainu pilsētu un retro tramvaju valsts, ko apskalo Atlantijas okeāns. Katrai Portugāles pilsētai ir savas emocijas un vietas, kuras ir vērts apmeklēt. Dabas parki, satriecošas smilšainas pludmales, akmeņaini krasti un pilsētas burzma – tik daudz ko redzēt un darīt, ka ceļojumā ir nepieciešams plāns! Iesakām apmeklēt mākslas galerijas, muzejus, unikālas arhitektūras celtnes, nogaršot gastronomijas pērles un piedalīties to degustācijās. Šī valsts ir pilna ar krāsām un pārsteigumiem, jūs iemīlēsiet Portugāli no pirmā acu uzmetiena un vēlēsieties šeit atgriezties vairāk nekā vienu reizi.

Laiks atklāt Portugāli! Ieplāno savas rudens brīvdienas jau tagad!

  • Pirmā iemaksa 50,00 EUR/pp. un atlikusī summa 21 dienu pirms ceļojuma!
  • "Aizsardzība pret degvielas cenu svārstībām" maksa 11,50 EUR/pp. tiks iekļauta kompleksā ceļojuma cenā un samaksa par šo pakalpojumu jāveic kopā ar pirmo iemaksu par ceļojumu. Kopējā pirmā iemaksa ir 61,50 EUR/pp.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu "Zelta elastīgais ceļojums" par 15 EUR/pp. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 21 dienu pirms izlidošanas.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE par 38 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
Piedāvājums ir spēkā
25.03.202212.11.2022
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi