NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Bulgārijas kūrorti ir slaveni ar savām zeltainajām smilšu pludmalēm, minerālūdeņiem, spa procedūrām un smaržīgo rožu eļļu. Šo vasaras brīvdienu galamērķi īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem un ceļotāji, kuri meklē mierpilnu atpūtu pludmalē, pastaigas pa gleznainām kalnu takām un ekskursijas uz senajām pilsētām un viduslaiku klosteriem, kas pastāsa par senajiem Balkānu noslēpumiem.

Atpūta Bulgārijā – īsta veldze ķermenim un dvēselei! Izvēlieties savu brīvdienu ceļojumu šeit!

 • Pirmā iemaksa 50,00 EUR/pp. un atlikusī summa 21 dienu pirms ceļojuma!
 • "Aizsardzība pret degvielas cenu svārstībām"maksa 11,50 EUR/pp. tiks iekļauta kompleksā ceļojuma cenā un samaksa par šo pakalpojumu jāveic kopā ar pirmo iemaksu par ceļojumu. Kopējā pirmā iemaksa ir 61,50 EUR/pp.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu"Zelta elastīgais ceļojums" par 15 EUR/pp.Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 21 dienu pirms izlidošanas.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE tikai par 19 EUR/pp.Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE par 38 EUR/pp.Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • Jaunlaulātajiem un senioriem pieejama -5% atlaide ceļojumiem.
 • Papildus atlaides grupām:
  6-7 personas 2,00%
  8-9 personas 2,50 %
  10-15 personas 3,00%
  16 un vairāk – pēc pieprasījuma
Piedāvājums ir spēkā
06.05.202208.09.2022
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi