NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Ienirsti Sicīlijā, kur jūra, māksla, kultūra un daba jūs savaldzinās, un kļūs par mūžīgu mīlestību!

Neaizmirstamas brīvdienas caur vīna un ēdienu degustācijas tūrēm, pasaules unikālajiem mākslas šedevriem, trim aktīviem vulkāniem, sniegotiem kalniem un pārsteidzošu jūru.

Sicīlija ir bilžu pastkartīšu sala un ar savu šarmu iekaro tūristu sirdis no visas pasaules. Atklāj Sicīliju jau rudenī!

Redzēt Itāliju, neredzot Sicīliju, ir kā Itālija nebūtu redzēta vispār, jo Sicīlija ir pavediens visam!


Tikai līdz 23.augustam - ievadi atlaižu kodu NOVARUDENS un iegādājies ceļojumu uz Sicīliju vēl par 50 EUR lētāk!

Vairāk par piedāvājumu

Mazāk

  • Pirmā iemaksa 50,00 EUR/pp. un atlikusī summa 21 dienu pirms ceļojuma!
  • "Aizsardzība pret degvielas cenu svārstībām" maksa 11,50 EUR/pp. tiks iekļauta kompleksā ceļojuma cenā un samaksa jāveic kopā ar pirmo iemaksu par ceļojumu. Kopējā pirmā iemaksa ir 61,50 EUR/pp.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu "Zelta elastīgais ceļojums" par 15 EUR/pp. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 21 dienu pirms izlidošanas.
  • AKCIJA! Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID Komplekts (PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE) ar 50% atlaidi - tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
Piedāvājums ir spēkā
02.08.202223.08.2022
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi