NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi
Eksotiskā Taizemes karaliste iekaro ikviena ceļotāja sirdi un tās viesmīlība vilina atgriezties atkal un atkal!

Vai vēlaties izklaidēties atvaļinājuma laikā? Izbaudiet nebeidzamo naktsdzīvi. Vai vēlaties atpūsties? Izbaudiet paradīzes pludmales ar kristāldzidru ūdeni. Vai mīli dabu? Izpētiet daudzos nacionālos parkus. Varbūt vēlies apskatīt apbrīnojamo arhitektūru un iepazīt valsts kultūru? Atliek vien izvēlēties ar ko sākt. Taizemē ir ļoti daudz brīvdienu iespēju, kas ir lieliski piemērotas visu veidu ceļotājiem.

Ceļotājiem piedāvājam lidot uz diviem Taizemes galamērķiem:

Bangkoka ar atpūtu Pataijā vai Kočangā.

Bankoka - dinamiska un nedaudz haotiska pilsēta, pilna ar visdažādākajiem rajoniem un neskaitāmiem ielu tirdziņiem, pilīm un tempļiem ar iespaidīgu arhitektūru. Šeit vēstures piesātinātie rajoni savijas ar modernajiem debesskrāpjiem, augstākās klases restorāniem, viesnīcām ar jumta baseiniem un nebeidzamu naktsdzīvi.

Puketa

Puketa ir- lielākā sala Taizemē ar daudzveidīgām pludmalēm un izklaides iespējām. Puketā iespējams doties pārgājienos, baudīt Thai masāžu vai citas SPA procedūras vai vienkārši iepazīt salu tuvāk un izbaudīt relaksējošas brīvdienas.

 • Pirmā iemaksa 20% no gala summas un atlikusī summa 42 dienas pirms ceļojuma!
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu "Zelta elastīgais ceļojums" - 19 EUR/pers. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un/vai sezonu, vismaz 42 dienu pirms izlidošanas.
 • Jaunlaulātajiem un senioriem pieejama 3% atlaide ceļojumiem. Atlaide darbojas, rezervējot ceļojumu ne velāk kā 30 dienas pirms lidojuma. 
 • Papildus atlaides grupām:
  • 6-7 personas 2,00%
  • 8-9 personas 2,50 %
  • 10-15 personas 3,00%
  • 16 un vairāk – pēc pieprasījuma.

Atlaides nesummējas!

Piedāvājums ir spēkā
15.08.202210.03.2023
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi