NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Sāc plānot savu vasaras atvaļinājumu jau šodien, jo tā vari iegūt vislabākos rezervācijas nosacījumus un nodrošināt mierīgu atpūtu!

JAUNAIS papildpakalpojums "Zemākās cenas garantija +" garantē, ka gadījumā, ja pēc rezervācijas veikšanas Jūsu izvēlētā komplekta cena samazināsies, mēs Jums atmaksāsim cenas starpību. Tādā veidā jūs būsiet pārliecināts, ka pēc iepriekšpārdošanas priekšrocību izmantošanas maksāsiet viszemāko cenu par izvēlēto atvaļinājumu.

Elastīgas ceļojumu maiņas iespējas dāvanā! Rezervējiet tūlīt un varēsiet būt pārliecināti, ka nepieciešamības gadījumā varēsiet veikt izmaiņas savos ceļojuma plānos.

Nesamierinies ar pēdējām vietām! Ja rezervēsiet laikus, jūs atradīsiet visplašāko viesnīcu izvēli, kas apmierinās visas jūsu brīvdienu vēlmes.

Jaunajā 2023. Gada vasaras ceļojumu klāstā ir 11 fantastiski, silti galamērķi – izdari izvēli un rezervē jau šodien!

Rezervējiet laikus ar izdevīgiem nosacījumiem:

 • Pirmā iemaksa 75 EUR/pp. un atlikusī summa 28 dienas pirms ceļojuma!
 • Jaunums! Papildpakalpojums - Zemākas cenas garantija+. Pakalpojums garantē visizdevīgāko Novatours cenu. Ja jūsu Novatours ceļojuma cena samazināsies, mēs atmaksāsim starpību! Turklāt pakalpojums ietver arī degvielas cenu svārstību aizsardzību. Iepazīšanās cena līdz 31.decembrim tikai 19 EUR/pp.!
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma papildpakalpojums"Zelta elastīgais ceļojums" BEZ MAKSAS. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 28 dienas pirms izlidošanas.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma papildpakalpojums "COVID komplekts" (PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE) BEZ MAKSAS. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • BEZ MAKSAS Tūrista vārda maiņa - iegādājoties ceļojumu šīs akcijas ietvaros, viena persona no rezervācijas var pāradresēt savu ceļojumu citai personai bez maksas (var mainīt vienu cilvēku). Vārda maiņu var veikt, ja līdz ceļojumam ir atlicis ne mazāk kā 14 dienas un izmaiņu veikšana ir iespējama. To, vai izmaiņu veikšana ir iespējama, nosaka NOVATOURS.
 • Jaunlaulātajiem un senioriem pieejama -3% atlaide ceļojumiem.
 • Papildus atlaides grupām:
  6-7 personas 2,00%
  8-9 personas 2,50 %
  10-15 personas 3,00%
  16 un vairāk – pēc pieprasījuma

Jaunlaulāto, senioru un grupu atlaides iespējams piemērot, ja līdz ceļojuma sākumam ir palikušas 30 vai vairāk dienas (neieskaitot rezervācijas dienu un izlidošanas dienu). Atlaides nesummējas!

Atlaides nesumējas!

Piedāvājums ir spēkā
10.10.202231.12.2022
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi