NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Luksusa atvaļinājumu cienītājiem iesakām savu atvaļinājumu uzticēt Rixos viesnīcu ķēdei. Viesnīcas, kas atrodas lieliskās kūrorta vietās, ļaus katru dienu baudīt brīnišķīgus skatus, ārkārtīgi izpalīdzīgs un profesionāls personāls palīdzēs piepildīt jūsu vēlmes. Viesnīcās atradīsiet visu nepieciešamo perfektai atpūtai.


Rixos viesnīcas Ēģiptē:


Rixos Premium Magawish ir luksusa viesnīca ar īpaši modernu interjeru jūras krastā. Šī ir viena no jaunākajām viesnīcām Hurgadā, kas atrodas brīnišķīgā vietā ar ļoti plašu teritoriju.


Rixos Premium Seagate —Viesnīca atrodas Šarm el Šeihas Nabq līcī, pie pludmales, kas ir slavena ar saviem koraļļu rifiem. Tās koncepts ir "Ultra viss iekļauts", tāpēc viesi vienmēr bauda patiesi plašu pakalpojumu un piedāvājumu klāstu. Atpūtniekiem ir pieejama plaša viesnīcas teritorija ar dārzu.Ieteicama ģimenēm.


Rixos Sharm El Sheikh ir tikai pieaugušajiem paredzēta viesnīca, kas atrodas Šarm El Šeihas viesnīcu pirmajā rindā Nabkas līcī, tieši pie pludmales, kas ir slavena ar saviem koraļļu rifiem. Atpūta šajā viesnīca ir paredzēta tikai pieaugušajiem. Viesnīca savus viesus lutina ar plašiem dārziem, burvīgiem skatiem, augstas kvalitātes servisu, "ultra viss iekļauts" konceptu. Atpūtniekus sagaida plaši un moderni numuriņi, augstas klases ēdieni un aizraujoša izklaide, šovi un priekšnesumi.


Sajūtiet greznību un kvalitāti, izvēlieties savu atvaļinājumu Rixos Hotel!

 • Pirmā iemaksa 20% no gala summas un atlikusī summa 28 dienas pirms ceļojuma!
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu "Zelta elastīgais ceļojums" par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 28 dienu pirms izlidošanas.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID Komplekts (PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE) par 38 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
 • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
 • Jaunlaulātajiem un senioriem pieejama -3% atlaide ceļojumiem.
 • Papildus atlaides grupām:
  6-7 personas 2,00%
  8-9 personas 2,50 %
  10-15 personas 3,00%
  16 un vairāk – pēc pieprasījuma

Jaunlaulāto, senioru un grupu atlaides iespējams piemērot, ja līdz ceļojuma sākumam ir palikušas 30 vai vairāk dienas (neieskaitot rezervācijas dienu un izlidošanas dienu). Atlaides nesummējas!

Atlaides nesumējas.

Piedāvājums ir spēkā
09.11.202209.12.2022
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi