NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Izbaudiet īstu kvalitāti Rixos viesnīcās!
Augstākās klases Rixos 5* viesnīcas Hurgadā un Šarm eš Šeihā piesaista uzmanību ar savām satriecošajām piejūras atrašanās vietām un skaisto apkārtni. Nevainojams serviss, lieliska "viss iekļauts" ēdināšana un daudzveidīga izklaides izvēle padarīs jūsu brīvdienu pieredzi nevainojamu.

Rixos viesnīcas Ēģiptē:

  • Rixos Premium Magawish ir luksusa viesnīca ar īpaši modernu interjeru jūras krastā. Šī ir viena no jaunākajām viesnīcām Hurgadā, kas atrodas brīnišķīgā vietā ar ļoti plašu teritoriju.

  • Rixos Premium Seagate —Viesnīca atrodas Šarm el Šeihas Nabq līcī, pie pludmales, kas ir slavena ar saviem koraļļu rifiem. Tās koncepts ir "Ultra viss iekļauts", tāpēc viesi vienmēr bauda patiesi plašu pakalpojumu un piedāvājumu klāstu. Atpūtniekiem ir pieejama plaša viesnīcas teritorija ar dārzu.Ieteicama ģimenēm.

  • Rixos Sharm El Sheikh ir 5* viesnīca, kas atrodas Nabq līcī, tieši koraļļu pludmalē, un izceļas ar plašām atpūtas iespējām un augstākās klases gardēžu pieredzi. Viss iekļauts+ viesnīca piedāvā izcilu greznību un mieru, izmitinot tikai pieaugušos.

  • Pirmā iemaksa 75 EUR/pp. un atlikusī summa 28 dienas pirms ceļojuma.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu "Zelta elastīgais ceļojums" par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, vismaz 28 dienu pirms izlidošanas.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID Komplekts (PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE + COVID PAUZE) par 38 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir pozitīvs COVID-19 tests vai bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.
  • Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma iespējams iegādāties papildpakalpojumu PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE tikai par 19 EUR/pp. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu, ja ceļotājam pirms brīvdienām ir bijis kontakts ar COVID-19 slimnieku un viņš ir spiests ievērot pašizolāciju.
  • Jaunlaulātajiem un senioriem pieejama -3% atlaide ceļojumiem.
  • Papildus atlaides grupām.

Jaunlaulāto, senioru un grupu atlaides iespējams piemērot, ja līdz ceļojuma sākumam ir palikušas 30 vai vairāk dienas (neieskaitot rezervācijas dienu un izlidošanas dienu).

Atlaides nesumējas.

Piedāvājums ir spēkā
10.01.202310.02.2023
Piedāvājuma noteikumi
Brīvdienu piedāvājumi