NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums

no
Ietaupiet

Nosvītrotā cena parāda standarta paketes cenu, kura tiek aprēķināta saskaņā ar ārvalstu partneru, aviokompāniju un citu atsevišķu pakalpojumu sniedzēju cenām. Pateicoties tūrisma operatora aktīvai sadarbībai ar ārzemju partneriem un ņemot vērā izvēlēto efektīvo biznesa stratēģiju, mēs varam piedāvāt klientiem mūsu pakalpojumus par zemākām cenām.

Maksājiet 20% iepriekš! Atlikusī summa jāsamaksā pirms ceļojuma.

Izpārdots

no

Nosvītrotā cena parāda standarta paketes cenu, kura tiek aprēķināta saskaņā ar ārvalstu partneru, aviokompāniju un citu atsevišķu pakalpojumu sniedzēju cenām. Pateicoties tūrisma operatora aktīvai sadarbībai ar ārzemju partneriem un ņemot vērā izvēlēto efektīvo biznesa stratēģiju, mēs varam piedāvāt klientiem mūsu pakalpojumus par zemākām cenām.

Ietaupiet

Maksājiet 20% iepriekš! Atlikusī summa jāsamaksā pirms ceļojuma.

Izvēlieties ceļojuma datumu un cenu

Ievadītajā datumā netika atrasti piedāvājumi.
Izmainīt meklēšanas nosacījumus vai apskatī mūsu piedāvājumus citos datumos.

Numura tips
Ēdināšanas tips
Labākais piedāvājums
Labākais piedāvājums
Izpārdots
Izpārdots

Labākais piedāvājums
Izpārdots
Izpārdots

Detalizēta ceļojumu informācija

Par viesnīcu

Par viesnīcu

Atrašanās vieta

 • Attālums līdz autobusa pieturai ir apmēram 20 m
 • Attālums līdz lidostai ir apmēram 200 km   (Barselona)
 • Līdz tuvākajam pacēlājam apmēram 6 km (Enkampa)
 •  Viesnīca atrodas kūrorta centrā (Andorra la Vella)
 •  Netālu no autobusu pieturas

Viesnīca

 • Atvērta 2001 g
 • Renovēta 2011 g
 • Numuru skaits – 155
 • Galvenais restorāns
 • Bārs (par papildus samaksu)
 • Konferenču zāles – 4 (par papildus samaksu)
 • TV istaba
 • Autostāvvieta (par papildus samaksu)
 • Lifti – 4
 • Slēpju novietne
 • Viesnīcas oficiālā kategorija – 4*

Aktīvā atpūta

 • Trenažieru zāle (par papildus samaksu)
 • Galda spēles (par papildus samaksu)
 • Masāža (par papildus samaksu)
 • Džakuzi (par papildus samaksu)
 • Sauna (par papildus samaksu)
 •  Netālu no viesnīcas atrodas SPA centrs ("Caldea Thermal SPA", ~650 m, par papildus samaksu)

Bērniem

 • Rotaļu istaba
 • Bērnu gulta

Ēdināšana

 • Brokastis - zviedru galds, vakariņas saskaņā ar ēdienkarti

Piezīmes

 • Ēdieni un dzērieni restorānos, kafejnīcās, bāros un citās viesnīcas aprakstā norādītās vietās tiek pasniegti pēc viesnīcas vadības sistēmas un ir par papildus samaksu saskaņā ar pasūtīto ēdienu plānu.
 • Sniegtā informācija par viesnīcu, viesnīcas pakalpojumu daudzveidība, to grafiks un cenas var tikt mainītas
 • Oficiālā viesnīcas interneta adrese: www.atiramhotels.com
 • (Informācija šajā mājas lapā tiek pārvaldīta un atjaunota no viesnīcas puses. Tūrisma operators nenes atbildību par informāciju, kas tiek izvietota šajā mājas lapā)

Viesnīcas apraksta izmaiņu arhīvs

Valsts

ANDORA - PIRENEJU KALNU LEDUS SIRDS


 • Platība - 468 kv. km.
 • Iedzīvotāju skaits - apmēram 79 tūkstoši (2014. gadā)
 • Galvaspilsēta - Andora
 • Valūta - eiro (EGP)
 • Valoda – katalāņu, ikdienā lieto arī spāņu (kastīliešu) un franču valodas
 • Ticība - katolicisms.

Vēstures fakti

Augšas (dienvidu) Pirmo reizi Andora tiek pieminēta 805. gadā, bet valsts tika dibināta 819. gadā. Franču un spāņu feodāļi centās iegūt nelielo, bet stratēģiski svarīgo teritoriju. 1278. gadā panākta dubulta vienošanās par suverenitāti – gan ar spāņiem, gan francūžiem. Vairāk nekā 700 gadus Andora bija franču un spāņu bīskapa Urgeļjas valdījumā. 1993. gada 14. martā tika apstiprināta Andoras konstitūcija, kas nosaka, ka Andora ir parlamentāra hercogiste. Interesanti, ka šo valsti nav skāruši Eiropas pagājušā gadsimta kari – ne Pirmais, ne Otrais pasaules karš.


Nacionālā virtuve

Sri lanka
 • Andoras iedzīvotāju nacionālie ēdieni – nūdeles buljonā, gatavotas no gaļas, kartupeļiem un pupiņām. Andorā dominē katalāņu virtuve.
 • Trinxat – salāti no kartupeļiem un kāpostiem.
 • Truites de carreroles – omlete ar sēnēm.
 • Escudella – dārzeņu zupa ar zirņiem, kartupeļiem, kāpostiem un burkāniem.
 • Botifarra – tradicionālās kataloniešu desiņas. Xai – cepts jērs.

Viesnīcu specifika

Sri lanka

Viesnīcas un apartamenti atbilst Eiropas standartiem. Tā kā valsts atrodas kalnos, visas naktsmājas, tostarp viesnīcas, ir nelielas un iekārtotas franču un kataloņu stilā. Daudzas viesnīcas atrodas senās, daļēji vai pilnībā renovētās un mūsdienīgi aprīkotās ēkās. Viesnīcās piedāvā sekojošu ēdināšanu: brokastis – zviedru galds, vakariņas izvēlas no ēdienkartes (a la carte). Vairums viesnīcu neatrodas tiešā kalnu slēpošanas trases tuvumā, taču pārdomāta un attīstīta satiksmes sistēma nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu turp.


Noderīga informācija un padomi

Sri lanka

Darba laiks.Veikali Andorā ir atvērti visu nedēļu, bet svētdienās ir saīsināts darba laiks. Veikali ir slēgti svētku laikā: Ziemassvētkos (25. decembrī), Jaunajā gadā (1. janvārī), Andoras Konstitūcijas dienā. Bankas strādā no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.30-12.30 vai plkst. 12.00-17.00. Bankas ir slēgtas nedēļas nogalēs, valsts svētkos, kā arī strādā saīsinātu darba dienu pirms svētkiem. Tējas nauda. Tradicionāli oficiantiem un viesnīcu kalpotājiem pateicas ar 5-10% no rēķina summas un atbilstoši servisa kvalitātei.

Transports. Daudzos kūrortos nokļūšanu līdz pacēlājam nodrošina vietējie autobusi. Autobusa biļeti var iegādāties pie autobusa vadītāja. Dažas viesnīcas piedāvā bezmaksas transfēru līdz pacēlājam. Starp pilsētām kursē maksas starppilsētu autobusi, pārvadājuma cena atkarīga no attāluma. Taksometri ar zīmi ‘TAXI’ sniedz pakalpojumus atbilstoši tarifiem.

Viesnīcas. Andoras iedzīvotājiem patīk akmens un koka izstrādājumi, tāpēc šeit iespējams iegādāties unikālus priedes, ozola vai citas koksnes izstrādājumus, kā arī tradicionālus piekariņus un suvenīrus-magnētus.

Kūrorti

Zeldene

Zeldenes pilsēta (Sölden) (1377 metru virs jūras līmeņa), kas tiek dēvēta par kalnu slēpotāju Eldorado, ir svarīgs kūrorts gan ziemas sporta, gan vasaras atpūtas aspektā; Zeldene, kas atrodas uz Tiroles federālās zemes, pieskaitāma populārākajiem Austrijas ziemas kūrortiem. Šis kalnu ciematiņš, kura apkārtnē atrodas pat trīs virsotnes, kas augstākas par 3000 m, ilgu gadu gaitā ir iekarojis ne viena vien tūrista sirdi. Zeldenes tuvumā var saskaitīt vairāk nekā 90 kalnu smailes, kuru augstums pārsniedz 3000 m, bet visaugstākā ir Vildspice (Wildspitze) (3774 m).

Netālu no kūrorta atrodas divi ledāji: Retenbaha (Rettenbachferner) un Tīfenbaha (Tiefenbach). Tie aizņem vislielāko Austrijas kalnu slēpošanas trašu teritoriju. Dabiskā sniega sega šeit turas līdz maijam. Zeldene un slēpošanas trašu apgabali savienoti savā starpā ar „Zelta vārtiem”. Caur tiem no Zeldenes centra uz slēpēm var nokļūt līdz jebkurai ledāja nogāzei. Starp ledājiem izbūvēts Eiropā augstākais panorāmas ceļš. Tas stiepjas 2800 m augstumā virs jūras līmeņa. Pa ceļam uz Tīfenbahas ledāju izrakts tunelis, kura garums ir 170 metri un pa kuru var slēpot. Tā arī ir interesanta atrakcija.

Zeldenes slēpju bāze, līdz kurai no pašas pilsētiņas var nokļūt ar pacēlājiem un funikulieriem, sastāv no divām daļām: „Gaislahkoglas” (Gaislachkogl) smailes, kam ir kraujas nogāzes un kas paredzēta vairāk pieredzējušiem slēpotājiem, un „Gigijoha” (Giggijoch) smailes – slēpotājiem iesācējiem. Zeldenē atvērta viena no Tirolē lielākajām slēpošanas skolām bērniem, tiek organizēti snouborda kursi. Aprīkoti 5 km apgaismotu trašu kamaniņām, ir slidotava. Vienreiz nedēļā slēpošanas skolu instruktori rāda demonstrējumus nakts trasē.

15 km attālumā no Zeldenes atrodas Langenfeldas (Langenfeld) pilsētiņa. Šeit, ledāju pakājē, 2004. gadā tika atvērts moderns SPA centrs „Aqua Dome”. Zeldenē darbojas sporta un izklaides centrs „Freizeit-Arena”. Pa visu kūrortu kursējošie mikroautobusi nogādā slēpotājus līdz pat pacēlājiem un izklaides centriem.

Ko apskatīt?

Grand Valira (1710–2640 m)

Šis ir lielākais Pireneju kalnu slēpošanas reģions, kurā kopējais slēpošanas trašu garums ir 210 km. Kalnu slēpošana, dažādas izklaides un saulainās dienas garantē labu noskaņojumu. Grand Valira ir slavens kā kalnu kūrorts, kas piemērots gan iesācējiem, gan labiem slēpotājiem un profesionāļiem, gan tiem, kas brauc ar sniega dēli.

Rādīt vairāk

Ziemas sportu cienītāji novērtē šo reģionu pateicoties attīstītajai pacēlāju infrastruktūrai, jo vienas stundas laikā kalnos var pacelties vairāk nekā 100 tūkstoši cilvēku un ļoti reti jāgaida rindā pie pacēlāja. Turklāt šajā reģionā var baudīt 118 trases. Mākslīgais sniegs un labi apstākļi garantē ap 65 % trašu pieejamību visas sezonas laikā no novembra līdz aprīlim.

Kalnu reģions Grand Valira atrodas Andoras ziemeļu daļā pie Francijas robežas. Nosaukums cēlies no ielejas upes Valyra d’Orent. Reģions apvieno sešus kalnu slēpošanas kūrortus: Encamp, Soldeu, El Tarter, Kanillo, Pas de la Casa un Grau Roig.

Kopumā reģionā ir 21 zaļā trase iesācējiem, 42 zilās trases pārliecinātiem slēpotājiem, 30 sarkanās trases ļoti labiem slēpotājiem un 25 trases profesionāļiem. Darbojas 64 pacēlāji. Pakalpojumus piedāvā vairāk nekā 400 akreditēti instruktori, atvērtas 7 skolas slēpošanas apmācībai un braukšanai ar sniega dēli.

Papildus Grand Valirā tiek piedāvāti cita veida izklaide: trīs arēnas brīvā stila piekritējiem, sniega parks El Tarter (profesionāļiem), sniega parks Pas de la Casa (iesācējiem un tiem, kas cenšas uzlabot iemaņas), parks Slope Style Grau Roig (īpaši piemērots iesācējiem). Lielajā sniegotajā Pireneju galvaspilsētā ir ierīkoti atpūtas parki bērniem ar karuseļiem un dažādām spēlēm, kā arī tiek piedāvāti daudzas interesantas izklaides, piemēram, kāpšana sniegotos kalnos, vizināšanās ar sniega motociklu un izbrauciens suņu pajūgā.

Pēc aktīvas atpūtas Pireneju sniegā, Jūs variet baudīt kūrortu un pilsētu omulīgās kafejnīcas, restorānus ar dažādu virtuvi, bārus un ātrās ēdināšanas iestādes, kurās notiek “Apres Ski” pasākumi. Ieteicams izmantot iespēju iepirkties daudzajos veikalos un iegādājieties apģērbus, elektroniku, sporta un citas preces, jo, pateicoties atvieglotai nodokļu politikai, Andorā cenas ir zemas.

Rādīt mazāk

Ekskursijas

Par viesnīcu

Atrašanās vieta

 • Attālums līdz autobusa pieturai ir apmēram 20 m
 • Attālums līdz lidostai ir apmēram 200 km   (Barselona)
 • Līdz tuvākajam pacēlājam apmēram 6 km (Enkampa)
 •  Viesnīca atrodas kūrorta centrā (Andorra la Vella)
 •  Netālu no autobusu pieturas

Viesnīca

 • Atvērta 2001 g
 • Renovēta 2011 g
 • Numuru skaits – 155
 • Galvenais restorāns
 • Bārs (par papildus samaksu)
 • Konferenču zāles – 4 (par papildus samaksu)
 • TV istaba
 • Autostāvvieta (par papildus samaksu)
 • Lifti – 4
 • Slēpju novietne
 • Viesnīcas oficiālā kategorija – 4*

Aktīvā atpūta

 • Trenažieru zāle (par papildus samaksu)
 • Galda spēles (par papildus samaksu)
 • Masāža (par papildus samaksu)
 • Džakuzi (par papildus samaksu)
 • Sauna (par papildus samaksu)
 •  Netālu no viesnīcas atrodas SPA centrs ("Caldea Thermal SPA", ~650 m, par papildus samaksu)

Bērniem

 • Rotaļu istaba
 • Bērnu gulta

Ēdināšana

 • Brokastis - zviedru galds, vakariņas saskaņā ar ēdienkarti

Piezīmes

 • Ēdieni un dzērieni restorānos, kafejnīcās, bāros un citās viesnīcas aprakstā norādītās vietās tiek pasniegti pēc viesnīcas vadības sistēmas un ir par papildus samaksu saskaņā ar pasūtīto ēdienu plānu.
 • Sniegtā informācija par viesnīcu, viesnīcas pakalpojumu daudzveidība, to grafiks un cenas var tikt mainītas
 • Oficiālā viesnīcas interneta adrese: www.atiramhotels.com
 • (Informācija šajā mājas lapā tiek pārvaldīta un atjaunota no viesnīcas puses. Tūrisma operators nenes atbildību par informāciju, kas tiek izvietota šajā mājas lapā)

Viesnīcas apraksta izmaiņu arhīvs

ANDORA - PIRENEJU KALNU LEDUS SIRDS


 • Platība - 468 kv. km.
 • Iedzīvotāju skaits - apmēram 79 tūkstoši (2014. gadā)
 • Galvaspilsēta - Andora
 • Valūta - eiro (EGP)
 • Valoda – katalāņu, ikdienā lieto arī spāņu (kastīliešu) un franču valodas
 • Ticība - katolicisms.

Vēstures fakti

Augšas (dienvidu) Pirmo reizi Andora tiek pieminēta 805. gadā, bet valsts tika dibināta 819. gadā. Franču un spāņu feodāļi centās iegūt nelielo, bet stratēģiski svarīgo teritoriju. 1278. gadā panākta dubulta vienošanās par suverenitāti – gan ar spāņiem, gan francūžiem. Vairāk nekā 700 gadus Andora bija franču un spāņu bīskapa Urgeļjas valdījumā. 1993. gada 14. martā tika apstiprināta Andoras konstitūcija, kas nosaka, ka Andora ir parlamentāra hercogiste. Interesanti, ka šo valsti nav skāruši Eiropas pagājušā gadsimta kari – ne Pirmais, ne Otrais pasaules karš.


Nacionālā virtuve

Sri lanka
 • Andoras iedzīvotāju nacionālie ēdieni – nūdeles buljonā, gatavotas no gaļas, kartupeļiem un pupiņām. Andorā dominē katalāņu virtuve.
 • Trinxat – salāti no kartupeļiem un kāpostiem.
 • Truites de carreroles – omlete ar sēnēm.
 • Escudella – dārzeņu zupa ar zirņiem, kartupeļiem, kāpostiem un burkāniem.
 • Botifarra – tradicionālās kataloniešu desiņas. Xai – cepts jērs.

Viesnīcu specifika

Sri lanka

Viesnīcas un apartamenti atbilst Eiropas standartiem. Tā kā valsts atrodas kalnos, visas naktsmājas, tostarp viesnīcas, ir nelielas un iekārtotas franču un kataloņu stilā. Daudzas viesnīcas atrodas senās, daļēji vai pilnībā renovētās un mūsdienīgi aprīkotās ēkās. Viesnīcās piedāvā sekojošu ēdināšanu: brokastis – zviedru galds, vakariņas izvēlas no ēdienkartes (a la carte). Vairums viesnīcu neatrodas tiešā kalnu slēpošanas trases tuvumā, taču pārdomāta un attīstīta satiksmes sistēma nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu turp.


Noderīga informācija un padomi

Sri lanka

Darba laiks.Veikali Andorā ir atvērti visu nedēļu, bet svētdienās ir saīsināts darba laiks. Veikali ir slēgti svētku laikā: Ziemassvētkos (25. decembrī), Jaunajā gadā (1. janvārī), Andoras Konstitūcijas dienā. Bankas strādā no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.30-12.30 vai plkst. 12.00-17.00. Bankas ir slēgtas nedēļas nogalēs, valsts svētkos, kā arī strādā saīsinātu darba dienu pirms svētkiem. Tējas nauda. Tradicionāli oficiantiem un viesnīcu kalpotājiem pateicas ar 5-10% no rēķina summas un atbilstoši servisa kvalitātei.

Transports. Daudzos kūrortos nokļūšanu līdz pacēlājam nodrošina vietējie autobusi. Autobusa biļeti var iegādāties pie autobusa vadītāja. Dažas viesnīcas piedāvā bezmaksas transfēru līdz pacēlājam. Starp pilsētām kursē maksas starppilsētu autobusi, pārvadājuma cena atkarīga no attāluma. Taksometri ar zīmi ‘TAXI’ sniedz pakalpojumus atbilstoši tarifiem.

Viesnīcas. Andoras iedzīvotājiem patīk akmens un koka izstrādājumi, tāpēc šeit iespējams iegādāties unikālus priedes, ozola vai citas koksnes izstrādājumus, kā arī tradicionālus piekariņus un suvenīrus-magnētus.

Zeldene

Zeldenes pilsēta (Sölden) (1377 metru virs jūras līmeņa), kas tiek dēvēta par kalnu slēpotāju Eldorado, ir svarīgs kūrorts gan ziemas sporta, gan vasaras atpūtas aspektā; Zeldene, kas atrodas uz Tiroles federālās zemes, pieskaitāma populārākajiem Austrijas ziemas kūrortiem. Šis kalnu ciematiņš, kura apkārtnē atrodas pat trīs virsotnes, kas augstākas par 3000 m, ilgu gadu gaitā ir iekarojis ne viena vien tūrista sirdi. Zeldenes tuvumā var saskaitīt vairāk nekā 90 kalnu smailes, kuru augstums pārsniedz 3000 m, bet visaugstākā ir Vildspice (Wildspitze) (3774 m).

Netālu no kūrorta atrodas divi ledāji: Retenbaha (Rettenbachferner) un Tīfenbaha (Tiefenbach). Tie aizņem vislielāko Austrijas kalnu slēpošanas trašu teritoriju. Dabiskā sniega sega šeit turas līdz maijam. Zeldene un slēpošanas trašu apgabali savienoti savā starpā ar „Zelta vārtiem”. Caur tiem no Zeldenes centra uz slēpēm var nokļūt līdz jebkurai ledāja nogāzei. Starp ledājiem izbūvēts Eiropā augstākais panorāmas ceļš. Tas stiepjas 2800 m augstumā virs jūras līmeņa. Pa ceļam uz Tīfenbahas ledāju izrakts tunelis, kura garums ir 170 metri un pa kuru var slēpot. Tā arī ir interesanta atrakcija.

Zeldenes slēpju bāze, līdz kurai no pašas pilsētiņas var nokļūt ar pacēlājiem un funikulieriem, sastāv no divām daļām: „Gaislahkoglas” (Gaislachkogl) smailes, kam ir kraujas nogāzes un kas paredzēta vairāk pieredzējušiem slēpotājiem, un „Gigijoha” (Giggijoch) smailes – slēpotājiem iesācējiem. Zeldenē atvērta viena no Tirolē lielākajām slēpošanas skolām bērniem, tiek organizēti snouborda kursi. Aprīkoti 5 km apgaismotu trašu kamaniņām, ir slidotava. Vienreiz nedēļā slēpošanas skolu instruktori rāda demonstrējumus nakts trasē.

15 km attālumā no Zeldenes atrodas Langenfeldas (Langenfeld) pilsētiņa. Šeit, ledāju pakājē, 2004. gadā tika atvērts moderns SPA centrs „Aqua Dome”. Zeldenē darbojas sporta un izklaides centrs „Freizeit-Arena”. Pa visu kūrortu kursējošie mikroautobusi nogādā slēpotājus līdz pat pacēlājiem un izklaides centriem.

Grand Valira (1710–2640 m)

Šis ir lielākais Pireneju kalnu slēpošanas reģions, kurā kopējais slēpošanas trašu garums ir 210 km. Kalnu slēpošana, dažādas izklaides un saulainās dienas garantē labu noskaņojumu. Grand Valira ir slavens kā kalnu kūrorts, kas piemērots gan iesācējiem, gan labiem slēpotājiem un profesionāļiem, gan tiem, kas brauc ar sniega dēli.

Rādīt vairāk

Ziemas sportu cienītāji novērtē šo reģionu pateicoties attīstītajai pacēlāju infrastruktūrai, jo vienas stundas laikā kalnos var pacelties vairāk nekā 100 tūkstoši cilvēku un ļoti reti jāgaida rindā pie pacēlāja. Turklāt šajā reģionā var baudīt 118 trases. Mākslīgais sniegs un labi apstākļi garantē ap 65 % trašu pieejamību visas sezonas laikā no novembra līdz aprīlim.

Kalnu reģions Grand Valira atrodas Andoras ziemeļu daļā pie Francijas robežas. Nosaukums cēlies no ielejas upes Valyra d’Orent. Reģions apvieno sešus kalnu slēpošanas kūrortus: Encamp, Soldeu, El Tarter, Kanillo, Pas de la Casa un Grau Roig.

Kopumā reģionā ir 21 zaļā trase iesācējiem, 42 zilās trases pārliecinātiem slēpotājiem, 30 sarkanās trases ļoti labiem slēpotājiem un 25 trases profesionāļiem. Darbojas 64 pacēlāji. Pakalpojumus piedāvā vairāk nekā 400 akreditēti instruktori, atvērtas 7 skolas slēpošanas apmācībai un braukšanai ar sniega dēli.

Papildus Grand Valirā tiek piedāvāti cita veida izklaide: trīs arēnas brīvā stila piekritējiem, sniega parks El Tarter (profesionāļiem), sniega parks Pas de la Casa (iesācējiem un tiem, kas cenšas uzlabot iemaņas), parks Slope Style Grau Roig (īpaši piemērots iesācējiem). Lielajā sniegotajā Pireneju galvaspilsētā ir ierīkoti atpūtas parki bērniem ar karuseļiem un dažādām spēlēm, kā arī tiek piedāvāti daudzas interesantas izklaides, piemēram, kāpšana sniegotos kalnos, vizināšanās ar sniega motociklu un izbrauciens suņu pajūgā.

Pēc aktīvas atpūtas Pireneju sniegā, Jūs variet baudīt kūrortu un pilsētu omulīgās kafejnīcas, restorānus ar dažādu virtuvi, bārus un ātrās ēdināšanas iestādes, kurās notiek “Apres Ski” pasākumi. Ieteicams izmantot iespēju iepirkties daudzajos veikalos un iegādājieties apģērbus, elektroniku, sporta un citas preces, jo, pateicoties atvieglotai nodokļu politikai, Andorā cenas ir zemas.

Rādīt mazāk

Atsauksmes